It's worth the money, each piece is very real, the pineapple inside can see the fiber, buy one get one free, you should stock up a little more😭


物有所值呀,每块都特别实在,里面的凤梨看得见纤维,买一送一应该多囤一点的😭

Ccyoyo~
December 7, 2018
😂 I ate one box a day.
😂一天一盒就吃掉了。