繁體中文
註冊
登入
面膜狂
[{"image_id":7188,"post_id":155514,"type":null,"image_url":"sns\/63b72676e6e47c33f806cf1bf203a392_0x0.jpeg","size":null,"imgScale":1.33,"imageTagList":[]}]
#面膜争霸战#
When you get a chaise card, there is also a limited time gift card with a dollar in it🌝
# 挑战$100过一周 #Wontons for breakfast: Snow pan 18/30 + vermicelli 6/12 Wontons are made by themselves, even if they cost one dollarHomemade pasta for lunch costs about 5 bucksA big bag of cornmeal that I eat at night is only three yuan, and I can eat a lot of meals. Its five cents for a mealAbout
#挑战$100过一周#
# 挑战$100过一周 #Frozen chicken burgers for a dollar in the morningBraised pork ribs for lunch cost two dollarsEat light lettuce with oyster sauce ➕ stir-fried cauliflower in the eveningAfter all, you can eat well for only five yuan a day ✌🏻️
# 挑战$100过一周 #Try it today, can you succeed in the challenge?The noodle soup made by myself in the morning is purely handmade with a bit of beef, spinach, carrots and potatoes. They are all cheap and easy to buy. The total cost is one yuan.At noon, dry pot prawns and prawns were bought at a discou
# 挑战$100过一周 #Im making pasta again. I need to use a large steamer.The buns for breakfast, made by myself, cost one dollarEating steamed bread at noon and frying cold dishes by yourself costs two yuanIn the evening, I fried the steamed buns and made pineapple sweet and sour pork, which cost five
Remember that elementary school sells a dollar a piece Its full of flavor And it has sweet and crunchy corn in it The most important thing is the outer skin Crispy Really Fragrant A corn sausage span class=s1Can have a morning
#这些家乡美食 亚米你快上架#